איך בוחרים אינטרקום אלחוטי?

מערכות האינטרקום האלחוטי הינן מערכות חכמות ביותר שמקלות מאוד על חיינו, ולכן, הן הפכו להיות פופולאריות מאוד. 

את מערכות האינטרקום האלחוטי ניתן למצוא בבתים פרטיים ובבתי עסק, בבניינים ובמגרשי חנייה ובאמצעותן יכולים הנמצאים במקום לזהות את האנשים שנמצאים מחוץ למבנה ולאפשר או למנוע מהם להיכנס.

היתרון הגדול של מערכת אינטרקום שמתחברת למובייל

היום ניתן לבחור בין מגוון סוגים של מערכות אינטרקום אלחוטי, כמו למשל: מערכות אינטרקום שמחוברות לטלפונים רגילים, לטלוויזיות, מערכות שמגיעות עם מצלמות מתקדמות ומערכות סלולריות שהן אינטרקום עם אפליקציה בסמארטפון. 

היתרון הגדול של מערכת אינטרקום אלחוטי שמתחברת לאינטרנט באמצעות אפליקציה בסמארטפון הוא שכאשר מתקבלת קריאה, יכולים הנמצאים במבנה לראות אותה בסמאטרפון, לצפות באדם שנמצא מחוץ למבנה ולהחליט האם לפתוח לו את הדלת או לא.

החיבור למובייל נוח מאוד במקרים בהם ההורים יוצאים מהבית והילדים נמצאים לבד, שכן ההורים יכולים לצפות בכל האזור שנמצא ליד המבנה ולדעת האם ישנו אדם שמנסה להיכנס פנימה.

 

3 טיפים לבחירת מערכת אינטרקום אלחוטי

כפי שצוין – ניתן למצוא מגוון סוגים של מערכות אינטרקום אלחוטי. במידה שאתם מעוניינים לרכוש מערכת שכזו, נשמח להעניק לכם מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם לבצע בחירה נכונה:

 

  1. הכרת סוגי המערכות – ישנם מודלים שונים של מערכות אינטרקום אלחוטי, מערכות אלו הינן: מערכות בקרת כניסה, מערכות וידיאו ומערכות אודיו.

 מערכות בקרת כניסה מאפשרות רק לאנשים שיודעים את קוד הכניסה להיכנס למבנה, מערכות הווידיאו מאפשרות לאנשים שנמצאים בתוך המבנה לראות את האדם שנמצא בחוץ, כך שאותו אדם לא יכול להתחזות לאדם אחר על ידי שינוי קול או להסתיר את פניו, ומערכות אודיו מאפשרות לנמצאים במבנה לדבר ולשמוע את האנשים שנמצאים מחוץ למבנה ומנסים להיכנס אליו. חשוב להחליט מהם המאפיינים הנחוצים ולבחור במערכות שמתאפיינות בהם.

 

  1. סאונד איכותי – חשוב מאוד לבחור במערכת אינטרקום אלחוטי שמתאפיינת בסאונד איכותי. כאשר הקול ברור, יכולים שני הצדדים – גם האנשים שנמצאים בתוך המבנה וגם האנשים שמעוניינים להיכנס אליו לתקשר בצורה יעילה.

 

  1. חברה מקצועית – בחירה בחברה מקצועית שמתמחה בתחום ומציעה מגוון נרחב של אפשרויות לצד ייעוץ אישי, יכולה לסייע לכל לקוח לבחור באינטרקום האלחוטי שעונה על צרכיו, כך שהוא יקבל מענה מלא ויוכל להשתמש באינטרקום שמשרת אותו בצורה הטובה ביותר.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש אינטרקום אלחוטי ברמה גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – Z.B.M. מערכות. החברה שלנו מתמחה בפתרונות מיגון ואבטחה ייעודיים לבתים ועסקים.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון נרחב של מערכות אינטרקום אלחוטי ולבצע רכישה בקלות ובמהירות.

במידה שאתם מעוניינים לקבל ייעוץ מהצוות המקצועי שלנו (אנו ממליצים על כך) או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

 

 


השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה