השימוש בקופה רושמת מתקדמת מקל על בעלי העסקים בצורה משמעותית, אחת הסיבות לכך היא שבניגוד לעבר, היום, מציעות החנויות שפע מוצרים והלקוחות כבר לא מסתפקים במספר מועט של מוצרים.

כמויות המוצרים הרבות שנרכשות בחנויות דורשות מבעלי החנות לבצע מעקב מדויק יותר, שכן קשה מאוד לעקוב אחר כל רכישה באמצעות רישום פשוט והכנסת הכספים לתוך הקופה. 

הקופות הרושמות המתקדמות של ימינו מייעלות את העבודה ומאפשרות לבעלי העסקים גם להציע מבצעים והנחות  – דבר שתורם רבות בשמירה על קהל הלקוחות. 

באמצעות הקופות ניתן גם להעניק שירותים מהירים יותר ולהצליח להתמודד בתקופות בהן העבודה רבה.

יתרון נוסף של קופה רושמת מתקדמת הוא שהיא מאפשרת לבעל העסק לגבות את התשלומים בדרכים שונות, כמו למשל: באמצעות אפליקציות וכרטיסי אשראי. מעבר לכך, הסיכוי לביצוע טעויות קטן בצורה ניכרת בהשוואה למצב שבו כל החישובים והפעולות מתבצעים על ידי אדם.

יתרון נוסף של הקופות הרושמות המתקדמות הוא שהן בטיחותיות יותר לשמירת כספים ואף מסייעות באיתור גנבים. לצערנו, ישנם מקרים בהם העובדים מנצלים את תפקידם וגונבים כספים מהקופה של העסק. באמצעות קופה רושמת מתקדמת, יהיה ניתן להפחית את המצבים הללו או לזהות את הגנבים במהירות.

מגוון נרחב של קופות רושמות – דוגמה לקופה רושמת מתקדמת

קופה רושמת מתקדמת תהיה נוחה מאוד לתפעול. הקופה תוכל לכלול למשל 2 תצוגות ברורות – תצוגה אחת פלורסנטית עבור הלקוח ותצוגה שניה גרפית עבור המוכר. כמו כן, יהיו לקופה מפתחות הפעלה לפי הרשאה ומקשים מהירים עבור מוצרים קבועים – דבר שיאפשר למוכרים לקצר את פעולת המכירה. 

הקופה תוכל להגיע בגדלים שונים ולהכיל מגירת כספים קטנה או גדולה, את הנייר יהיה ניתן להכניס בצורה קלה והמדפסת תהיה מהירה ושקטה ולא תדרוש סרטי דיו.

מעבר לכך, יהיה ניתן לחבר את הקופה בדרכים שונות, ביניהן: באמצעות סורק ברקוד שולחני או ידני ויהיה ניתן לחבר מסופון PIN PAD לצורך סליקת אשראי. 

באמצעות הקופה הרושמת יהיה ניתן גם להוציא דוחות שונים, ביניהם: דו”ח של מכירות לפי פריטים, דו”ח של מכירות לפי שעות ודוחות יומיים ותקופתיים. 

לייעל את הפעילות של העסק באמצעות קופה רושמת מתקדמת

במידה שאתם מעוניינים לרכוש קופה רושמת מתקדמת שתסייע לכם לייעל את העבודה, לשמור על סדר וארגון ולהפחית את כאבי ראש, אתם מוזמנים לבחון את היצע הקופות הרושמות המתקדמות של החברה שלנו – “zbm“. 

מבחר הקופות הרושמות שלנו יאפשר לכל אחד ואחת למצוא את הקופה שעונה על הצרכים של העסק ומאפשרת עבודה נוחה ופשוטה. תוכלו להזמין את הקופה הנבחרת ישירות מהאתר.

במידה שיש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה