מערכות כיבוי אש יכולות להציל חיי אדם ואת הרכוש של האדם. מערכות כיבוי אש שפועלות באופן אוטומטי יפעלו ללא ידי אדם ברגע האמת ויתמודדו עם האש בצורה ממוקדת. 

באמצעות המערכות ניתן להפחית את הסיכונים לפגיעה בחיי אדם וברכוש ולמנוע נזקים במקרה שאין איש במקום. כמו כן, יספקו מערכות כיבוי אש מתקדמות התרעה לגורמים שונים.

על מערכת כיבוי אש ספרינקלרים – מהי המערכת הזו ומהם המאפיינים שלה?

מערכת ספרינקלרים הינה מערכת מתזים שמטרתה לכבות שריפה בשלביה המוקדמים או למנוע מהאש להתפשט. מערכת הספרינקלרים מבוססת על חומר לכיבוי אש או התזה של מים, כאשר פעולת הכיבוי מתבצעת באופן אוטומטי. באמצעות המערכת ניתן לכסות את כל הבניין או לכסות אזורים רגישים. 

כדי לבחור במערכת יעילה, חשוב לוודא שישנה אספקה תקינה של מים, המים מגיעים מהרשת העירונית. במידה שהרשת אינה תקינה ואינה עומדת בתקנות כיבוי אש והצלה, צריך להתקין מאגר מים נפרד בבניין ולוודא שהוא יכול לספק את כמות המים הנחוצה – שתואמת להגדרת הסיכון למשאבה מסוג זה. 

כמו כן, יש לוודא שהמערכת מכילה גלאי זרימה. התפקיד של הגלאים הוא לשלוח התרעה למערכת גילוי האש, מערכת זו צריכה לשלוח התרעה לתחנה המקומית באמצעות חייגן והודעה מוקלטת. 

נוסף על כך, יש לבחון את המשאבה. המשאבה במערכת זו מופעלת באופן חשמלי והיא מגובה על ידי גנרטור. אופציה אחרת היא להתקין את המשאבה החשמלית יחד עם מנוע דיזל. המשאבה מופעלת בזמן שבו הלחץ של המים יורד בשל פתיחה של מתזים בעת שריפה.

התאמת מערכת ספרינקלרים איכותית לצרכי המבנה

יעילותה של מערכת כיבוי אש ספרינקלרים תלויה בגלאי הזרימה, במשאבה ובאספקת המים. בנוסף למרכיבים אלו יש לבדוק את המאפיינים של המבנה ולהגדיר את רמת הסיכון. אנשי מקצוע מנוסים יוכלו לסייע בבחירת המערכת המתאימה, כך שהיא תעבוד באופן יעיל ויסודי ותמנע שריפות. 

במידה שאתם מעוניינים לרכוש מערכת כיבוי אש ספרינקלרים ברמה גבוהה ולהיות בטוחים שהיא מתאימה לרמת הסיכון במבנה, חשוב שתפנו אל חברה שמתמחה בתחום ומספקת מגוון נרחב של מערכות לכיבוי אש. במידה שתפנו אל החברה שלנו – zbm””, נוכל להציע לכם מגוון פתרונות ולסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 

בחנות המקוונת והמאובטחת שלנו תוכלו למצוא מבחר אפשרויות ולבצע רכישה מהירה. במידה שיש לכם שאלות על המערכות השונות, אתם מוזמנים לצור קשר בדרך שנוחה לכם: תוכלו לצלצל אלינו, לשלוח אלינו מייל, לשלוח הודעה דרך פייסבוק, לשלוח הודעה בוואטסאפ או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם במהירות. 

חשוב לזכור – למרות שהחוק אינו מחייב מבני מגורים לרכוש את המערכת, והחובה חלה רק על בניינים מאוד גבוהים ומוסדות ציבוריים, מדובר על מערכת חשובה ביותר, מערכת שיכולה להציל חיים.

השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה