שער לגילוי מתכות למניעת אירועים ביטחוניים
דרג מוצר זה

שער לגילוי מתכות

שער לגילוי מתכות

שער לגילוי מתכות

אין עוררין על כך שמדינת ישראל היא בעלת מציאות בטחונית לא פשוטה שדורשת נקיטה במשנה זהירות במגוון תחומים. אחד הדברים החשובים ביותר שעוזרים לשמור על ביטחון התושבים וגם הרכוש הוא מניעה של מצבי חירום על ידי גילוי של גורמים שעלולים להפר את הסדר או לגרום לאירוע ביטחוני ופגיעה ברכוש ובנפש.

כיצד ניתן למנוע אירועים ביטחוניים?

אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע אירועים ביטחוניים היא באמצעות שער לגילוי מתכות שיכול לאתר פריטים שונים על גופם של האנשים שעוברים דרכו. כיום הטכנולוגיה של שער לגילוי מתכות היא מתקדמת יותר מאי פעם, ויכולת הזיהוי שלה יעילה במידת דיוק גבוהה. שער לגילוי מתכת הוא לא רק מעבר דומם שדרכו ניתן לאתר פריטים חשובים, אלא מכונה מתוחכמת שיכולה להתריע אם אדם כזה או אחר נושא על גופו חפצים מסכני חיים.

כיום ניתן לבחור בין סוגים שונים של שערים מסוג זה לפי הצרכים השונים של כל מוסד ולאופיו. תוכלו למשל לבחור שער לגילוי מתכות שמבצע סקירה איטית של האנשים שעוברים דרכו במקרים בהם זה נדרש, או שער לגילוי מתכת שהוא מהיר יותר וסורק מספר מוקדים על הגוף בו זמנית.

שער לגילוי מתכות – הגנה סביב השעון

שער לגילוי מתכות חיוני בכל מקום בו יש אוכלוסייה מעורבת או תנועה רבה שדורשת קפדנות יתירה, כמו מעברי גדול, שדות תעופה, בתי חולים, אזורים מרכזיים בערים שונות דוגמת הכותל  בירושלים ועוד.

קו ההגנה הראשון במלחמה בטרור

שערים מסוג זה מהווים את קו ההגנה הראשון ובין החשובים ביותר באזורים המרכזיים הללו, ולכן חשוב להציב אותו בהם וגם לדאוג לכך שהוא עומד בתקנים המחמירים ביותר וקיבל את כל האישורים הנדרשים.

מגנומטר הוא כורח המציאות כיום, במיוחד במציאות המורכבת של ישראל, והודות לו סוכלו אירועים ביטחוניים רבים והם יסוכלו גם בעתיד, ומכאן חשיבותו העצומה. הצבה אסטרטגית של שער לגילוי מתכות היא חיונית מאין כמוה, והודות לה תוכלו להקנות לאנשים בסביבתכם את תחושת הביטחון שנחוצה לכולנו ולהבטיח שהם יחזרו לביתם בשלום.

לחנות שערים לגילוי מתכות

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם יועץ בטחון

מלא את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם


השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה