שעון נוכחות ביומטרי – כיצד הוא עובד ?
דרג מוצר זה

שעון נוכחות ביומטרישעון נוכחות מכאני מסכם יומי

אמצעי הזיהוי הישנים, דוגמת כרטיסים למיניהם, מפנים את דרכם בשנים האחרונות לטכנולוגיה הביומטרית שעושה גלים בכל רחבי העולם. אמצעי הזיהוי הייחודי הזה, שמתבסס על קריאת תווים של אנשים, מאפשר לזהות בדיוק מי הם והאם הייתה איזושהי תרמית בנוגע לזהותם. בשוק העבודה, יותר ויותר אנשים בוחרים באמצעי זיהוי מסוג זה, וליתר דיוק שעון נוכחות ביומטרי, אשר מייעל תהליכי קליטה וזיהוי של עובדים ומאפשר לעקוב אחר שעות הפעילות שלהם ביתר דיוק.

שעון נוכחות ביומטרי – כיצד הוא עובד?שעון נוכחות ביומטרי

שעון נוכחות ביומטרי, בדומה לאמצעי זיהוי ביומטריים אחרים, מסתמך על זיהוי מדויק של תווים ייחודיים, כמו תווי פנים, של אנשים שונים. שעון נוכחות ביומטרי יכול לכלול טכנולוגיה לזיהוי תווי פנים, טביעות אצבע או שילוב של שניהם. בנוסף, ניתן לבחור שעון נוכחות ביומטרי שכולל זיהוי נוסף באמצעות קוד או כרטיס מיוחד של העובדים כדי לחדד את תהליך הזיהוי.

ייעול תהליכי עבודה בעזרת שעון נוכחות ביומטרי

המטרה של שעון נוכחות ביומטרי היא לשפר תהליכי עבודה בבתי עסק, ולאפשר לעקוב אחר שעות עבודה בצורה מדויקת יותר. מלבד זאת, שעון נוכחות ביומטרי מונע תרמיות שונות, כמו עובד שמאחר ומבקש מעמית לעבודה להעביר את הכרטיס עבורו. מקרים מסוג זה לא ייתכנו עם שעוני נוכחות מסוג זה, מפני שכדי להירשם ביום העבודה, יש צורך לעמוד מולם ולהזדהות באמצעים הנבחרים.

יתרון נוסף של שעון נוכחות ביומטרי נובע ממהירות הפעולה שלו שלעתים לא אורכת יותר משנייה אחת, כך שלא יהיו עיכובים לא נחוצים מסך שעון ביומטריכאשר יש תנועה ערנית בבוקר. באופן הזה עובדים וגם בעלי עסקים יוכלו להירשם ליום העבודה בצורה מהירה וגם לא לחשוש מאובדן של כרטיס נוכחות, מפני שהוא בעצם חלק מגופם והם לא צריכים לאחסן את הכרטיס בכל פעם במקום אחר, מה שגורם לאובדן שלו פעמים רבות.

טכנולוגיית הזיהוי הביומטרית סוחפת אחריה מדינות רבות ברחבי העולם, וגם אתם תוכלו להיות חלק מהקדמה הזו. התקנה של שעון נוכחות ביומטרי במקום העבודה שלכם תאפשר לכם לייעל תהליכי עבודה ולבצע רישום מדויק של נוכחות במהלך כל השנה.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם יועץ תקשורת

מלא את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם


השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה