חנות און ליין לטכנאים

מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR

מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR הן הפתרון החדשני להבטחת הבטיחות והאבטחה של המקום שלך. עם תכונות מתקדמות וטכנולוגיה חדישה, מצלמות אלו מספקות יכולות מעקב ללא תחרות. כשזה מגיע לאבטחה, פשרה היא לא אופציה. זו הסיבה שמצלמות IP PROVISION-ISR נועדו לספק קטעי וידאו ברזולוציה גבוהה, המאפשרים לך ללכוד כל פרט בבהירות. בין אם מדובר בניטור הבית, המשרד או כל נכס אחר, מצלמות אלו מציעות איכות תמונה מעולה שאינה משאירה מקום לעמימות. בנוסף לאיכות הווידאו יוצאת הדופן שלהן, מצלמות IP PROVISION-ISR מגיעות גם מצוידות בתכונות מתקדמות כגון זיהוי תנועה וראיית לילה. זה מבטיח שלעולם לא תפספס אף רגע, אפילו בתנאי תאורה חלשה או כאשר מזוהה תנועה בסביבה. יתר על כן, מצלמות אלו מציעות אינטגרציה חלקה עם תשתית הרשת הקיימת שלך. עם הקישוריות מבוססת ה-IP שלהם, אתה יכול לגשת בקלות לעדכונים חיים ולקטעים מוקלטים מכל מקום באמצעות מחשב או מכשיר נייד. זה מאפשר ניטור בזמן אמת וניהול מרחוק של מערכת האבטחה שלך. כשזה מגיע להגנה על מה שחשוב ביותר, סמוך על האמינות והביצועים של מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR. חווה שקט נפשי בידיעה שהנכס שלך נמצא תחת פיקוח מתמיד של מותג מהימן שמתעדף את הבטיחות שלך מעל לכל דבר אחר.

.

מחיר
 ₪
015419
Filters
Manufacturers

סינון לפי רזולוציה

Resolutions Security camera

סדרה

    סוג עדשה קבועה /משתנה /זום חשמלי

    עדשות

    Lens size

    בחר גודל זום אופטי:

    Optical Zoom

    WDR

     טווח אינפרא IR

     IR irradiation distance

     לוקס

      בחר רמת אטימות למים:

      Protection Level Weather Proof

      בחר רמת מיגון אנטי ואנדלי:

      (Impact Protection(IK
        HDD דיסק מותקן

        בחר גודל חישן :

        POE

        POE CH

        סינון לפי מספר ערוצים אנלוגים

         רזולוציה מקסימאלית לערוץ אנלוגי DVR

          רזולוציה מקסימאלית לערוץ IP אי פי NVR

          Recording resolution

          קיבולת דיסק קשיח מקסימאלית

             בחר חבילת מצלמות:

             חבילת מצלמות

             מספר דיסקים מקסימאלי

               המדריך האולטימטיבי למצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR: תכונות, יתרונות והתקנה

               מבוא: הבנת החשיבות של מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR

               בעולם של היום, אבטחה היא בעלת חשיבות עליונה. בין אם מדובר בהגנה על הבתים, העסקים או המרחבים הציבוריים שלנו, יש חשיבות מכרעת למערכות מעקב אמינות. פתרון אחד כזה שזכה להכרה משמעותית הוא מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR. מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR הן מערכות מצלמות מעקב מתקדמות המציעות מגוון תכונות והטבות לאבטחה משופרת. מצלמות אלו מנצלות את הכוח של טכנולוגיית פרוטוקול האינטרנט (IP) כדי לשדר ולקבל נתונים ברשת, ומספקות יכולות ניטור והקלטה בזמן אמת. שלא כמו מצלמות מסורתיות במעגל סגור, מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR מציעות גמישות ומדרגיות רבה יותר. ניתן לשלב אותם בקלות ברשתות קיימות, מה שמאפשר קישוריות חלקה וניהול מרכזי. עם יכולות הדמיה ברזולוציה גבוהה וניתוח וידאו מתקדם, מצלמות אלו מספקות צילומים ברורים ומפורטים לניטור וזיהוי יעילים. בין אם זה למגורים או לשימוש מסחרי, מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR נועדו לענות על הצרכים המגוונים של סביבות שונות. ממעקב חיצוני ועד ניטור פנימי, מצלמות אלו מציעות ביצועים אמינים בהגדרות שונות. בחלק זה, נעמיק בחשיבותן של מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR ונחקור את מקרי השימוש בהן בתרחישים שונים. על ידי הבנת היכולות והיתרונות שלהם, אנו יכולים לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע ליישום אמצעי אבטחה חזקים עם מערכות מעקב מתקדמות אלו.

               תכונות עיקריות של מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR

               למעקב משופר

               מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR מציעות מגוון תכונות מתקדמות המשפרות מאוד את יכולות המעקב. אחת התכונות הבולטות היא איכות הווידאו ברזולוציה הגבוהה שלהם, המבטיחה צילום צלולים לזיהוי וניטור מדויקים. מצלמות אלו מצטיינות גם בתנאי תאורה חלשים עם יכולות ראיית לילה יוצאות דופן שלהן. בין אם זה אזור מואר עמום או חושך מוחלט, מצלמות IP PROVISION-ISR מספקות תמונות ברורות ומפורטות, ומבטיחות ששום פעילות לא תישאר מעינן. גישה וניטור מרחוק הם תכונה מרכזית נוספת של מצלמות אלה. עם היכולת להתחבר לעדכון המצלמה מכל מקום באמצעות סמארטפון או מחשב, המשתמשים יכולים לפקוח עין על רכושם או המקום שלהם בכל עת. תכונה זו מספקת שקט נפשי ומאפשרת תגובה מהירה בכל מקרה של פעילות חשודה. יתר על כן, מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR מצוידות בטכנולוגיית זיהוי תנועה. המשמעות היא שהם יכולים לזהות בצורה חכמה תנועה בתוך שדה הראייה שלהם ולהפעיל התראות או הקלטות בהתאם. תכונה זו מסייעת למזער אזעקות שווא תוך הבטחה שכל אירועים משמעותיים נלכדים ומתועדים. לסיכום, מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR מציעות איכות וידאו ברזולוציה גבוהה, יכולות ראיית לילה, גישה וניטור מרחוק, כמו גם תכונות של זיהוי תנועה. פונקציונליות מתקדמות אלה הופכות אותם לבחירה אידיאלית עבור אלה המחפשים פתרונות מעקב משופרים.

               היתרונות של שימוש במצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR עבור הבית או העסק שלך

                

               מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR מציעות שפע של יתרונות הן לבתים והן לעסקים. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר הוא יכולתם להרתיע מפעילות פלילית. הנוכחות של מצלמות אלו לבדה פועלת כאמצעי הרתעה רב עוצמה, מרתיעה פולשים פוטנציאליים מלהתמקד בנכס שלך. בנוסף להרתעה, מצלמות אבטחה אלו מספקות ניטור והתרעות בזמן אמת. עם טכנולוגיה מתקדמות ותכונות קישוריות, אתה יכול לגשת לצילומים חיים מכל מקום ובכל זמן. זה מאפשר לך לפקוח עין מקרוב על המקום שלך, להבטיח את הבטיחות והביטחון של יקיריכם או העובדים. יתר על כן, מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR ממלאות תפקיד מכריע באיסוף ראיות לחקירות. במקרה מצער של פריצה או פעילות פלילית אחרת, הצילומים המוקלטים משמשים ראיה רבת ערך שיכולה לסייע לרשויות אכיפת החוק בזיהוי העבריינים והבאתם לדין. על ידי השקעה במצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR, אתה לא רק משפר את הבטיחות וההגנה על הרכוש שלך אלא גם תורם לשקט הנפשי הכולל שלך ושל הסובבים אותך.

               מדריך שלב אחר שלב להתקנת מצלמות אבטחה IP

               PROVISION-ISR

               התקנת מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR היא תהליך פשוט שניתן לבצע בגישה שלב אחר שלב. על ידי ביצוע מדריך זה, תלמד כיצד למקם ולהרכיב נכון את המצלמות, וכן לחבר אותן לרשת או למערכת DVR. שלב 1: קבע את מיקום המצלמה לפני התקנת המצלמות, שקול היטב את האזורים שאתה רוצה לפקח עליהם. זהה נקודות מפתח של כניסה, אזורים פגיעים וכל כתמים עיוורים הזקוקים לכיסוי. זה יעזור לך לקבוע את המספר והמיקום של מצלמות האבטחה שלך. שלב 2: הרכבת המצלמות באמצעות תושבות הרכבה או חומרה מתאימות, חבר היטב את המצלמות לקירות, תקרות או משטחים מתאימים אחרים. ודא שהם ממוקמים בגובה ובזווית אופטימליים לצילום צילומים ברורים. שלב 3: הפעלת כבלים לאחר מכן, הפעל כבלים מכל מצלמה למיקום מרכזי שבו ממוקמת הרשת או מערכת ה-DVR שלך. השתמש בתפסי כבלים או בצינורות כדי לאבטח ולהגן בצורה מסודרת על הכבלים לאורך דרכם. שלב 4: התחברות לרשת אם אתה מחבר את מצלמות האבטחה IP PROVISION-ISR לרשת, ודא שיש לך יציאת Ethernet זמינה בנתב או במתג. חבר כל מצלמה באמצעות כבלי Ethernet והגדר אותם עם כתובות IP ייחודיות לגישה מרחוק. שלב 5: חיבור למערכת DVR אם אתה מעדיף לחבר את המצלמות ישירות למערכת DVR, השתמש במחברי BNC ובכבלים קואקסיאליים להעברת וידאו. עקוב אחר הוראות היצרן לחיבור נכון בין כל מצלמה ליחידת ה-DVR. שלב 6: בדיקה ותצורה לאחר יצירת כל החיבורים, הפעל את מצלמות האבטחה שלך וודא שהן פועלות כהלכה. גש לממשקים המתאימים שלהם דרך דפדפני אינטרנט או כלי תוכנה ייעודיים המסופקים על ידי PROVISION-ISR לאפשרויות תצורה נוספות כגון הגדרות זיהוי תנועה או לוחות זמנים להקלטה. על ידי ביצוע מדריך שלב אחר שלב זה, אתה יכול להתקין בבטחה מצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR תוך הבטחת מיקום נכון, טכניקות הרכבה וחיבור מוצלח לרשת או למערכת DVR.

               טיפים למקסום הביצועים ואריכות החיים של מצלמות האבטחה IP PROVISION-ISR שלך

               כדי להבטיח ביצועים אופטימליים ואריכות ימים של מצלמות האבטחה PROVISION-ISR IP שלך, חיוני לעקוב אחר כמה עצות תחזוקה עיקריות. ניקוי ובדיקות סדירות, יחד עם עדכוני קושחה ושדרוגי תוכנה, חיוניים לשמירה על מצלמות האבטחה שלך במצב מעולה. ראשית, עשה לך הרגל לנקות באופן קבוע את מצלמות האבטחה שלך. אבק, לכלוך ופסולת עלולים להצטבר על העדשה או הבית, ולהשפיע על איכות התמונה. השתמש במטלית רכה או במברשת כדי להסיר בעדינות את כל החלקיקים שעלולים לחסום את ראיית המצלמה. בנוסף לניקוי, בדיקות תקופתיות חיוניות כדי לזהות בעיות פוטנציאליות עם מצלמות האבטחה שלך. ערכו בדיקות שוטפות על זוויות מצלמה, מיקוד ויכולות זיהוי תנועה. זה יעזור להבטיח שהמצלמות שלך פועלות כראוי ומצלמות צילומים מדויקים. יתר על כן, הישארות מעודכנת בעדכוני קושחה ושדרוגי תוכנה היא חיונית למיצוי הביצועים של מצלמות האבטחה ה-IP שלך. לעתים קרובות יצרנים משחררים עדכונים המטפלים באגים או משפרים תכונות. בדוק בקביעות אם קיימים עדכונים אלה באתר היצרן או באמצעות כלי התוכנה המסופקים להם. על ידי ביצוע עצות תחזוקה אלו – ניקוי ובדיקות שוטפות יחד עם עדכוני קושחה ושדרוגי תוכנה – אתה יכול להאריך משמעותית את תוחלת החיים של מצלמות האבטחה PROVISION-ISR IP שלך תוך הבטחה שהן ממשיכות לספק מעקב אמין במשך שנים רבות.

               מסקנה: השקיעו במצלמות אבטחה IP PROVISION-ISR לפתרונות מעקב אמינים ויעילים

               IP Cameras

               IP S-SIGHT-V2

               IP S-SIGHT-V2

               Our new S-SIGHT series provides you with all that you need for a simple installation. S-Sight cameras guarantee a very good image quality, improved night performance and make an outstanding value for money solution.

               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP – 4MP – 8MP

               IP EYE-SIGHT-V2

               IP EYE-SIGHT-V2

               The new EYE-SIGHT series serves the security professionals who are seeking for a professional line featuring outstanding image quality, full connectivity and enhanced video analytics functions based on Artificial Intelligence.
               Face detection and object detection have been added to all the EYE-SIGHT cameras and run on a new generation powerful AI CPU designed for this purpose.
               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP – 4MP – 8MP
               IP SMART-SIGHT

               IP SMART-SIGHT

               Our brand-new SMART-SIGHT SERIES includes high performances AI cameras, designed for specific purposes such as face recognition, license plate recognition and perimeter protection.
               All the components from the sensor, to the optics, through the CPU and even the lighting was especially selected to deliver the most accurate AI result for the required application.

               AVAILABLE RESOLUTIONS:

               • – FACE DETECTION AND FACE RECOGNITION CAMERAS: 2MP
               • – LPR CAMERAS: 2MP
               • – PERIMETER ALARM CAMERAS: 2MP-5MP (COMING SOON)
               IP RAINBOW

               IP RAINBOW

               Provision-ISR’s Rainbow cameras, equipped with CNV (Color Night Vision) technology, return sharp and superior quality colors even in poor light conditions, providing visual details that significantly contribute to the identification of people or objects.

               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP – 4MP

               IP SPECIAL SOLUTIONS

               IP SPECIAL SOLUTIONS

               Provision-ISR IP Special solutions (such as Fisheye cameras, Wireless cameras, PIR cameras, Box cameras or discrete solutions) are dedicated to the security professional who need to face the most uncommon requests.

               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP

               IP PTZ

               If you’re monitoring large areas such as parking lots, industrial areas or convention centers, Provision-ISR PTZ camera allows you to both monitor the overall area and focus on suspicious activity.
               This gives you a more flexible and functional surveillance system, especially when combined with fixed cameras that track room entrances and exits but cannot monitor the area at large.

               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP – 3MP – 4MP

                

               INTELLIGENT AUTO-TRACKING PTZ

               INTELLIGENT AUTO-TRACKING PTZ

               The new Intelligent Auto-Tracking PTZ cameras rely on Provision-ISR’s object recognition technology (DDA™ Video Analytics) to find objects of interest on the site (humans, 2-wheeled vehicles, or 4-wheeled vehicles) and to track the object’s movement within the field of view.

               AVAILABLE RESOLUTIONS: 2MP – 4MP

               NVR

               The NVR can be considered be the “heart” of the IP System. Unlike a DVR, the NVR doesn’t compress the video signal received from the IP camera but only stores it the way it is: the video signal, in fact, is already compressed by the camera. Provision-ISR range includes CONVENTIONAL NVRs and PoE NVRs.

               AVAILABLE CHANNELS: 4CH – 8CH – 16CH – 32CH – 64CH – 128CH

               פתח צ'אט
               1
               💬 זקוק לעזרה?
               Scan the code
               שלום 👋
               אנחנו יכולים לעזור לך?