לבדיקת זמינות ומחיר בוואטסאפ

1-700-500-717

info@zbm.co.il

Edit
Click here to add content.

מצלמות אבטחה אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות – כל היתרונות

ככל שהטכנולוגיות המשמשות במצלמות האבטחה מתקדמות, כך הן משרתות שימושים מגוונים ומורכבים יותר. כיום, ממדי המצלמות קטנים מאי פעם, מה שמאפשר להסוות אותן היטב. בנוסף, הן מספקות תמונה ברזולוציה גבוהה ומאפשרות זיהוי יעיל יותר של המעורבים. גם אמצעי התיעוד וההקלטה נעשות משוכללים ומאפשרים לנו לאחסן מאות שעות של הקלטה על מדיה זעירה וקלה לשימוש.

עם זאת, אחד מהחידושים המהפכניים ביותר בתחום, הוא כניסתן של מצלמות אבטחה אלחוטיות לשוק. בין אם המצלמה משמשת אותך לשמירה על רכוש העסק שלך, כאמצעי הרתעה למניעת פריצות או למעקב אחר עובדים בביתך, מצלמה אלחוטית מביאה עמה לא מעט יתרונות.

מק"ט SD12203T-GN-W

מצלמות אבטחה אלחוטיות

SD12203T-GN-W

1,250
4MP
מק"ט DS-2DE2A404IW-DE3/W

מצלמות אבטחה HIKVISION סדרת 4 מגה פיקסל ללא אינפרא Non-IR

DS-2DE2A404IW-DE3/W מצלמת אבטחה אלחוטית PTZ ממונעת אלחוטית 4 מגה פיקסל תוצרת HIKVISION

1,150

התקנה נוחה מאי פעם

אם בעבר נדרשנו לבצע קידוחים בקירות ולהעביר חיווט מסורבל בכל המבנה, הרי שהיום כל מה שעלינו לעשות הוא רק למקם מצלמה אלחוטית בכל נקודה שרק נרצה. בנוסף, אין צורך במכשיר הקלטה ייעודי. כל הנתונים יישלחו אל המחשב או אל כל מכשיר דיגיטלי שנייעד למטרה.

ככל שמדובר בפתרון אבטחה לבית, מצלמות אבטחה אלחוטיות הן אמצעי אידיאלי שלא ידרוש הוצאות גבוהות מדי או עבודות שישבשו את שגרת החיים.

מצלמות אבטחה אלחוטיות מאפשרות שימוש גמיש יותר

מאחר והמצלמה כבר אינה תלויה במכשירי הקלטה או בחיווט, ניתן לשנות את מיקומה מתי שרק נרצה. נוכל לבצע מעקב בכל יום אחר אזור אחר, במחלקה אחרת בעסק או בחדרים השונים בבית.

מעקב נוח יעיל ואיכותי מכל מקום

אין עוד כל תלות בציוד מסורבל וקבוע במקומו. ניתן לשדר את כל התוכן המתועד היישר אל המכשירים הניידים שלנו ולצפות על הנעשה במתחם בזמן אמת.

גם כשאנו מחוץ לבית או למקום העבודה, כל שעלינו לעשות הוא רק לפתוח אפליקציה ייעודית ומיד נדע האם העובדים שלנו מתנהלים כראוי, נוודא כי אנשי מקצוע המצויים בביתנו אינם נכנסים אל אזורים בבית שאינם אמורים להיכנס אליהם וכל מטרה אחרת החשובה לנו.

פתרון אבטחה קטן וחכם

ממדיה של מצלמת אבטחה אלחוטית הם קטנים יותר באופן ניכר מאשר מצלמות הדורשות חיבור. התכונה החשובה הזו מאפשרת להסוות אותה היטב בבית. במידה ואנו לא מעוניינים באמצעי הרתעה בלבד, אלא יש לנו חשד סביר כי עבירה מתבצעת דרך קבע בביתנו או במתחמי העסק שלנו, מצלמות אבטחה אלחוטיות הן דרך יעילה במיוחד לתפוס את העבריין “על חם”.

מצלמה אלחוטית זעירה ממוקמת באזור המסתיר אותה היטב ונוכל לתעד כל פעילות, מבלי שהמעורבים בה יהיו מודעים לכך שהם מצולמים.

מצלמות אבטחה אלחוטיות מאפשרות לך לנטר את הבית או המשרד שלך מכל מכשיר, בכל מקום בעולם. הם בחירה מצוינת למי שרוצה לפקוח עין על הנכס שלהם מבלי לשלם תשלום חודשי.

לא רק זה, הם קלים להגדרה וניתן לגשת אליהם מכל מקום כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט. אתה אפילו לא צריך רשת קווית, מכיוון שאתה יכול לחבר אותם לכל שקע חשמל ולחבר אותם באופן אלחוטי באמצעות רשתות WiFi.

מדריך קונים מצלמות אבטחה אלחוטיות: כיצד לדעת אם מצלמת אבטחה אלחוטית מתאימה לך?

מצלמות אבטחה קיימות כבר זמן מה. הם שימשו למעקב אחר פעילות פלילית, כמו גם אבטחת עסקים ובית. למרות שהם קיימים כבר זמן מה, הם תמיד משתפרים ומשתלמים מיום ליום.

כיום מצלמת האבטחה האלחוטית הטובה ביותר מגיעה עם מספר מאפיינים המבליטים אותה מהמתחרים. אם להזכיר כמה: תמונות באיכות HD, נוף פנורמי, ראיית לילה, אחסון בענן וכו’.

אם אתם מחפשים דרך קלה ויעילה לשמור על בטיחות המשפחה והבית ללא כל טרחה אז מומלץ להשקיע במצלמת אבטחה אלחוטית!

מהם השימושים הטובים ביותר במצלמות אבטחה אלחוטיות?

מצלמות אבטחה אלחוטיות הן אחת ההמצאות הטובות ביותר בתעשיית האבטחה. הם מספקים דרך חסכונית ונוחה לנטר את הבית או המשרד שלך בזמן שאתה לא.

ישנם יתרונות רבים הקשורים למצלמות אבטחה אלחוטיות כגון:

ניטור טוב יותר: ניתן למקם את המצלמה בכל מקום בנכס שלך ולא תצטרך לדאוג לגבי כבלים וחוטים שעלולים להפריע לניטור.

תצוגה מורחבת: תוכל לנטר אזור שהוא רחוק יותר מאורך החוט שיכול להגיע, מה שאומר שלא תפספס שום פעילות חשובה המתרחשת בחדר אחר.

התקנה ללא טרחה: עם מצלמות אבטחה קוויות, תצטרך לקדוח חורים ולחבר כבלים לכל מצלמה. עם זאת, עם אלה אלחוטיים, כל מה שאתה צריך זה שקע חשמל ליד שלך.

מהם החסרונות של שימוש במצלמת אבטחה אלחוטית?

יש כמה חסרונות למצלמות אבטחה אלחוטיות. אחד מהם הוא שהם נוטים להיות יקרים יותר ממצלמות קוויות שאולי תרצו לקנות. חיסרון נוסף הוא שהם יכולים להיות קצת מסובכים להתקנה מכיוון שצריך לגשר על המרחק בין המצלמה למכשיר שבו היא משודרת.

מצלמות אבטחה אלחוטיות נתפסות כאופציה זולה וקלה יותר למי שרוצה להתנסות במעקב בבית, אך חשוב לא לשכוח חלק מהשליליות.

מערכות מעקב אלחוטיות לבית לכל תקציב ולכל בית

מערכות מעקב אלחוטיות לבית הופכות יותר ויותר נפוצות בחברה שלנו, ואין זה פלא מדוע. הם מספקים תחושת ביטחון וביטחון לבעלי בתים. מערכות אלו ניתנות להתקנה במהירות, כך שאינכם צריכים לדאוג מהטרחה של הזמנת קבלן.

החלק הטוב ביותר במערכות מעקב אלחוטיות לבית הוא שהן מגיעות בכל הצורות והגדלים – בין אם אתם מחפשים מערכת הכוללת מצלמות, או רק מצלמה אחת – האפשרויות הן אינסופיות.

בעלי בתים לא רוצים להרגיש שהבתים שלהם אינם בטוחים ומאובטחים יותר. עם טכנולוגיה זו, הם יכולים להרגיש בנוח בידיעה שהבתים שלהם נמצאים במעקב בכל עת!