סוללות למערכת אזעקה Battery

האם סוללה למערכת אזעקה פועלת תמיד?

כל בעל אזעקה מוטרד האם האזעקה עובדת כראוי בהיעדרו. זה נורמלי שאנחנו לא רגועים בזמן שאנחנו בנסיעת עסקים, משפחה או טיול וכשאנחנו נמצאים בעבודה בזמן שהבית שלנו לבד, כי אנחנו מרגישים שמערכת האזעקה יכולה להפסיק לעבוד בכל עת.

שם היצרן/מותג

סינון לפי מתח

Power Supply
    סוג מצבר

    הסיבה העיקרית לפחד זה היא ללא ספק הידע המועט הקיים לגבי היתרונות והמאפיינים של אזעקות ביתיות. האמת היא שגם אזעקות ביתיות וגם עסקיות נועדו לתפקד כראוי וכמתוכנן, אפילו בזמן תקלות באספקת החשמל.

    האזעקה משתמשת גם בחשמל

    הדבר הראשון שעליך לדעת בפרט זה הוא שגם אזעקות הבית וגם אזעקות עסקיות פועלות עם חשמל המופנה למקור חשמל. כלומר, הציוד דורש אספקה ​​העשויה להגיע מקווי החשמל של הנכס או מהסוללות המכילות את הציוד המרוחק.

    אז למה צריך סוללה למערכת האזעקה?

    זו הסיבה שבגללה לאזעקות, בייחוד לאלחוטיות, יש סוללה נוספת ושפעולתה אוטונומית.

    כלומר, האזעקות אלחוטיות מחוברות לסוללה שלהן ועובדות ישירות עם הכוח שהסוללה מספקת להם באופן עצמאי. מסיבה זו, יש צורך שסוללות אלה יטענו ויפעלו כראוי.

     

    חשוב לדעת שרבות מהסוללות הללו נטענות אוטומטית על ידי שימוש באספקת החשמל של הנכס.

    ומה יקרה אם הסוללה תפסיק לעבוד?

    כעת, הדילמה תתעורר אם מסיבה כלשהי סוללות אלו יפסיקו לעבוד. זהו החשש העיקרי של משתמשי אזעקות המופעלות באמצעות סוללה.

    חשוב לדעת במקרה זה שלסוללות אלו קיים בנק בטיחות או עומס יתר שנכנס לפעולה כאשר הסוללות מאבדות מכוחן ונותנות ללקוח זמן סביר ללכת לפתור את המצב.

    בנוסף, הציוד מתוכנת לזהות מתי ישנם כשלים באספקת החשמל וכתוצאה מכך להודיע ​​למוקד שישלח אותות התראה לחברת האזעקה ולבעלי הנכסים כ