מערכות אזעקה

מערכות אזעקה הינן מערכות אשר מטרתן לזהות אדם שאינו מורשה להיכנס למתחם לבניין מסוים או למתחם אזור מסוים, ובהתאם לכך הן מפעילות אזעקה אשר מטרתה להתריע את הפולש או האדם שאינו מורשה להיכנס.
מכיוון שמערכות אזעקה אלחוטיות שאינן מצריכות תשתית נהיו נפוצות יותר וזמינות יותר עם התפתחות הטכנולוגיה, ישנה עלייה מתמדת בשימוש במערכות אזעקה. וכתוצאה מכך, אנשים רבים בוחרים להשתמש באזעקות אבטחה מכיוון שהן מהוות אמצעי אבטחה יעיל ואפקטיבי.

יתרון משמעותי של מערכות האזעקה היא שכיום ניתן באמעצות אפליקציות או הודעת SMS לקבל דיווח מידי במידה ויש אזעקה או התרחש משהו.

עם זאת, ככל שמערכות האבטחה נהיות יותר מתקדמות ומשוכללות, הפורצים מוצאים שיטות חדשניות על מנת לנטרל ולעקוף את מערכות אבטחה, ועל פי כן חשוב מאוד לקנות ולהשתמש במערכות האזעקה הטובות ביותר והחדשניות ביותר על מנת להימנע מבעיה זו – ובהתאם לכך חברת ZBM מקפידה על כך שמוצריה יהיו בעלות הטכנולוגיה החדשנית והמודרנית ביותר, על מנת לתת ללקוח את מערכות האזעקה היותר אפקטיביות והיעילות.

גם בתחום מערכות אזעקה לZBM יש הרבה מה להציע לכם.
חברת ZBM, אשר מונה מעל 20 שנות ניסיון ומוניטין, תתן לכם את השירות והיעוץ הטוב ביותר בנוגע למערכות אזעקה והתקנתן. חברת ZBM מחזיקה במגוון רחב של מערכות אזעקה מהמתקדמות ביותר, החדשות ביותר, המודרניות ביותר והיעילות ביותר.
בין אם החלטתם להשתמש במערכות אזעקה אלחוטיות, או על אלחוטיות – ZBM תעמוד לרשותכם בכל בחירה אשר תעשו.

חברת ZBM מוכרת מגוון רחב של מערכות אזעקה כגון:
NAPCO – מערכת אזעקות אמריקאית.מאז 1969, NAPCO מוכרת בקהילת האבטחה המקצועית
PARADOX -חברה קנדית בקרת מזוודות, מסך מסע וקיבורדים למערכות אזעקה.
PIMA פימא- חברה ישראלית לוחות מקשים, הרחבות, מערכת תקן 1337, סדרת קפטן, סדרת הנטר-פרו, שליטה מרחוק במערכות הנטר-פרו
VISONIC ויסוניק-חברה ישראלית מגנים על בתים בישראל כבר יותר משני עשורים נמכרה בשנת 2011 לחברת טייקו בכ-100 מיליון דולר,מערכות אזעקה אלחוטית, טכנולוגיית POWERCODE, מערכות אזעקה אלחוטית ואביזרים טכנולוגיית POWERG
RISCO ריסקו חברה ישראלית פועלת באמצעות סניפים ברחבי העולם- גלאים, מצלמות אבטחה ורישיונות, LIGHTSYS, COMMPACT, PROSYS, בית חכם ריסקו
בנוסף לכך, ZBM מוכרת גלאים של: GJD, MAXIMUM, NAPCO, OPTEX וגלאים חיצוניים.

זד.בי.אם מערכות מעניקה שירותי יעוץ והתקנה למגוון עשיר של מערכות אזעקה מקצועיות קוויות ואלחוטיות, לבית לעסק ולמוסדות ,ממיטב היצרנים בארץ ובעולם

לזד.בי.אם יש ניסיון בשטח שמובילות אותנו ליצירת סל שירותים פנה אלינו עוד היום וקבל יעוץ ללא התחיבות

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה