חנות און ליין לטכנאים

כספות מפתח חיצוניות

מגוון רחב של כספות מפתח חיצוניות, לכל אחת תכונות המאפיינות אותה. ולכן כאשר רוכשים כספת חשוב להבין מהן אותן תכונות ייחודיות, ולצד זה לבחון את הצורך שלכם. כספות מפתח חיצוניות הן בין הכספות הכי פופולריות ונפוצות בשוק והן מתאימות למגוון רחב של צרכים ומשתמשים.

מהי כספת מפתח חיצונית?

מדובר בכספות בגדלים משתנים שמוצבות באופן חיצוני, כלומר אינן מקובעות לתוך קיר. הפתיחה והנעילה של הכספת נעשית באמצעות מפתח כאשר מנגנון הנעילה הוא מכני. כספות מפתח חיצוניות פופולריות מאוד במקומות רבים הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק, בתי מלון וכדומה.

סנן לפי מחיר

Filters
משקל כספת
בריחי כספת
עובי גוף כספת
  עובי דלת כספת
   סוג נעילה
   סוג כספת

    קטגוריות מוצרים

    היתרונות והחסרונות

    התכונות הייחודיות של סוג כזה של כספות מקנה להן כמה יתרונות ברורים – אופן התפעול של הכספת פשוט מאוד, אין צורך לזכור קוד סודי ובמידת הצורך אפשר להעביר את המפתח בין משתמשים שונים.

    בניגוד לכספות פנימיות אשר דורשות עבודה של קיבוע לתוך הקיר, את הכספת החיצונית ניתן למקם בקלות ובמהירות כמעט בכל מקום.. מנגד, המשמעות היא שללא קיבוע ניתן לקחת את הכספת עצמה בקלות.

    חשוב לדעת כי במקרה של פריצה יש סיכוי גבוה לכך שהפורצים ייקחו איתם את הכספת על כל תכולתה, כדי שיוכלו לפרוץ אותה בזמנם הפנוי. זאת לעומת כספת פנימית ומקובעת, אשר מקשה מאוד על כך. לפורצים לקחת את הכספת עם כל תכולתה.

    פורצים לא יפרצו כספת פנימית וקבועה במקרה של פריצה. הם רואים בזה יותר מדי טרחה. זו הסיבה שחשוב לדעת שבמקרה של פריצה יש סיכוי גבוה שהפורצים יקחו את הכספת על כל תכולתה, כדי שיוכלו לשבור אותה בזמנם הפנוי.

    למי מתאים כספות מפתח חיצוניות?

    כספות מפתח חיצוניות

    הן מהסוגים הפופולריים ביותר של כספות הזמינות מכיוון שהן מגוונות ומתאימות למטרות שונות. מלונות רבים מציעים את הכספות הללו לשימוש בחדרי אירוח או בחדרי אחסון בטוחים. זו כספת שמתאימה גם לשימוש ביתי, במיוחד במקרים שבהם רוצים למנוע גישה מאנשים ספציפיים ולא מפני פריצה –לדוגמה, בעלי נשק עומדים בפני סיכון לילדיהם בבית. ניתן להציב כספות חיצוניות גם בבתי עסק., אך מומלץ לעשות זאת במקומות שבהם הכספת נמצאת כל הזמן תחת השגחה, ואז אין חשש מפני פורצים שינסו לקחת אותה. לסיכום, לכל הכספות יש תכונות ומאפיינים ייחודיים משלהן.

    כספת מפתחות חיצונית היא כספת גדולה הממוקמת בדרך כלל בתוך בניין, הרחק מהקירות הפנימיים. לעתים קרובות הם משתמשים במנעולים פיזיים שצריך לפתוח ולנעול עם מפתח. סוגים אלו של לוקרים פופולריים מאוד בבתים פרטיים ועסקים רבים, כי בדרך כלל קל יותר לגשת אליהם ולתחזק אותם. כספת מפתחות חיצונית היא כספת גדולה הממוקמת לרוב בתוך מבנה, הרחק מהקירות הפנימיים. לעתים קרובות הם משתמשים במנעולים פיזיים שצריך לפתוח ולנעול עם מפתח. סוגים אלו של לוקרים פופולריים מאוד בבתים פרטיים ועסקים רבים מכיוון שבדרך כלל קל יותר לגשת אליהם ולתחזק אותם.

    שמירה על מסמכים חשובים וחפצי ערך בטוחים היא אתגר שאנשים רבים מתמודדים איתו. כספת עם מפתח היא הפתרון המושלם לבעיה זו, המספקת דרך בטוחה ואמינה לאחסן חפצים מבלי לדאוג שהם ייגנבו או ייפגעו. כספות עם מפתחות מעוצבות עם תכונות שונות כגון איטום אש, אזעקות נגד גניבה ומנעולים עמידים בפני חבלה. הם גם מגיעים בגדלים שונים כך שהם יכולים להשתלב בקלות בכל חלל תוך מתן אבטחה מרבית. עם כספת עם מפתח, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שחפצי הערך שלך נשמרים בטוחים ומאובטחים בכל עת.

    עובי גוף כספת

    כאשר מדובר בעובי שלגוף כספת, חיוני לקחת בחשבון את רמת האבטחה וההגנה שהוא יכול לספק. העובי של גוף כספת ממלא תפקיד משמעותי בקביעת יכולתו לעמוד בצורות שונות של התקפות, כגון קידוח, חיתוך או חיטוט. גוף כספת עבה יותר מעיד בדרך כלל על רמת אבטחה גבוהה יותר. קירות פלדה עבים יותר מספקים עמידות מוגברת בפני התקפות פיזיות והופכים את זה למאתגר יותר עבור אנשים לא מורשים לקבל גישה לתוכן שבתוכו. העובי של כספת יכול להשתנות בהתאם לשימוש המיועד ולדרישות האבטחה. לדוגמה, כספות המיועדות למגורים עשויות להיות בעלות עובי דק יותר בהשוואה לכספות בדרגה מסחרית המשמשות בעסקים או במוסדות פיננסיים. חשוב להתייעץ עם מומחים או יצרנים בעלי מוניטין בבחירת כספת על סמך העובי שלה. הם יכולים לספק תובנות חשובות לגבי העובי המתאים הנדרש בהתבסס על הצרכים הספציפיים שלך וחששות האבטחה שלך. זכור, השקעה בכספת בעובי הולם לא רק תגן על הנכסים היקרים שלך אלא גם תציע לך שקט נפשי בידיעה שהחפצים שלך מאובטחים מפני איומים פוטנציאליים.

    בריחי כספת

    כשמדובר בהבטחת אבטחת פריטים יקרי ערך, לבריחי כספת תפקיד מכריע. רכיבים יציבים ואמינים אלה נועדו לספק שכבת הגנה נוספת לכספות ולכספות. מספר הברגים המשמשים בכספת יכול להשתנות בהתאם לגודלה ולרמת האבטחה הנדרשת. בדרך כלל, כספות בעלות אבטחה גבוהה מצוידות במספר בריחים הממוקמים אסטרטגית מסביב לדלת. גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עובי הבריח. בריחים עבים יותר מציעים התנגדות מוגברת נגד ניסיונות כניסה מאולצת, מה שמקשה על אנשים לא מורשים לקבל גישה לתכולה בתוך הכספת. עובי נוסף זה מוסיף רמה נוספת של ביטחון ושקט נפשי. בין אם אתם שומרים על מזומנים, מסמכים חשובים או נכסים יקרי ערך, השקעה בכספת עם בריחי כספת חזקים וממוקמים נכון היא חיונית. על ידי בחירת כספת עם מספר הולם של בריחים יציבים ועובי בריחים אופטימלי, אתה יכול להבטיח שחפצי הערך שלך יישארו מוגנים מפני איומים פוטנציאליים או ניסיונות גניבה.

    26 ק"ג

    משקל כספת

    כשמדובר בבחירת כספת, אחד הגורמים המכריעים שיש לקחת בחשבון הוא משקלה. משקלה של כספת ממלא תפקיד חיוני בקביעת אבטחתה ועמידותה. משקלה של כספת נמדד בדרך כלל בקילוגרמים (ק"ג). כספת כבדה יותר נוטה להיות מאובטחת יותר מכיוון שלגנבים פוטנציאליים קשה יותר להזיז או לגנוב אותה. הוא מספק שכבת הגנה נוספת מפני גישה לא מורשית. יתרה מכך, משקלה של כספת משקף גם את בנייתה ואיכותה. כספות כבדות יותר בנויות לרוב מחומרים עבים וחזקים יותר, מה שהופך אותן לעמידות יותר בפני פריצות ופגיעה. בעת בחירת כספת, חיוני להעריך את הצרכים והדרישות הספציפיות שלך. קחו בחשבון גורמים כמו הערך והגודל של הפריטים שאתם מתכננים לאחסן, כמו גם את רמת האבטחה הרצויה. על ידי הבנת החשיבות של משקל כספת בהבטחת אבטחה מיטבית, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת העונה על צורכי ההגנה שלך ביעילות.

    פתח צ'אט
    1
    💬 זקוק לעזרה?
    Scan the code
    שלום 👋
    אנחנו יכולים לעזור לך?