לבדיקת זמינות ומחיר בוואטסאפ

1-700-500-717

info@zbm.co.il

Edit
Click here to add content.

כספות

כספות

פעם נהגו להחביא את הדולרים ואת דברי הערך במקומות מסתור יצירתיים להפליא. היו שהרימו לשם כך בלטה בבית, היו כאלה שהטמינו את הכסף בין הבשר והדגים בתא ההקפאה והיו כאלה שהחביאו אותם בתוך מגירת הגרביים. הכול מתוך תקווה שהגנבים לא יעלו בדעתם לחפש בכל אותם המקומות. אך למרבה הפלא (?)  הגנבים הבינו גם כן כי את הכסף הגדול הם לא ימצאו בארנק או בתיק הקונבנציונאליים. מהר מאוד הם עלו על מקומות המחבוא היצירתיים והצליחו לשים את ידם על סכומי הכסף ועל הרכוש שהוסתרו בכל אותם מקומות זרים ומוזרים.

זו הסיבה שהביאה לעולם את הכספות.

כספת – יותר בטוח ויותר מוגן

למעשה הכספות נועדו לא רק כדי לבטח את הרכוש שלנו מפני גנבים. הכספות מעניקות הגנה על הרכוש גם בעת שריפה או שיטפונות וכדומה. הכספות מיוצרות באופן כזה שהן לא תיפגענה גם בעקבות חשיפה מול פגעי הטבע האימתניים ביותר.

אז נכון שאם חששנו מגנבים, אז אולי את המפתח של הכספת הם לא ימצאו אבל הם יכולים ליטול אתם את הכספת עצמה ובמקום רגוע הרחק מהבית ממנו הוא נגנב הם יצליחו איכשהו לפרוץ את הכספת.

איך מגנים על הכספת מפני גניבה?

ברור אם כן כי גם כספת זקוקה להגנה מפני גניבות. היכן אפשר להגן על כספת?

אז גם כאן המוח היהודי ממציא לנו פטנטים…

יש כאלה המטמינים את הכספת בתוך ארון בצורה שהוא כלל לא יעורר ‘חשד’. יש כאלה היוצרים גומחה בקיר המוסתר על ידי רהיט כבד, יש מי שיתלה תמונה תמימה על גבי הכספת כך שגם גנב חכם ומתוחכם לא יצליח לאתר את הכספת.

בכל מקרה רק כספת היא הדרך הכי בטוחה לשמירה על חפצי הערך שלנו.

SAFETY DEPOSIT BOXES