כספות

בשנים האחרונות עלה הביקוש לכספות. ביקוש זה עלה גם בגלל הרצון שלנו למגן בצורה הטובה ביותר את הרכוש יקר הערך שלנו. בעבר נהגנו להסתיר חפצי ערך במקומות שונים בבית, היום מציאות זו השתנתה. כיום כספת כבר מזמן לא נחשבת למותרות, אלא כמוצר שחובה לרכוש לבית. תכשיטים יקרים, מסמכים חשובים, סכומי כסף גדולים, ונשק, חובה לשמור במקום בטוח וממוגן.

לפני שנקנה כספת כדאי שנברר היטב מה צריך לאחסן בתוכה. אם נרצה לבטח את הציוד שנרצה לאחסן בה, כדאי לחפש כספת שהמפרט שלה עומד בדרישות של חברות הביטוח. חשוב לבדוק היטב לפני הרכישה כדי לא לקנות את אותו המוצר פעמיים. כדאי לרכוש מוצר איכותי אחד לשנים קדימה. לפעמים הצורך ברכישה של כספת תהיה בגלל דרישת חברת הביטוח שתתנה את שירותי הביטוח שלה במפרט ספציפי.

קיימות כספות למגוון שימושים. ההבדל בין המוצרים הוא בפרמטרים השונים שלהם. משקל הכספת עובי הדלת שלה ועובי הגוף שלה. מספר הבריחים שיש בדלת. סוג הנעילה ועוד. כל הפרמטרים של מוצר זה מעידים על רמת אפשרות הפריצה של הכספת. ככל שהכספת תהיה במשקל גבוה יותר, עם עובי של דלת וגוף גדול יותר היא תהיה יותר מאתגרת לפריצה. בנוסף לפרמטרים אלו ישנם מוצרים כמו למשל כספות כבדות לדוגמא: כספות מבצר, שבהן קיימים מאפיינים נוספים בגוף ובדלת המוצר שגורמים להן להיות ממוגנות יותר.

כל כספת מגיעה עם חורים ייעודיים להתקנה בגב וברצפת המוצר. בכספת חסינת אש החורים הייעודיים להתקנה יהיו ברצפת ולא בגב כדי שלא לפגוע בחסינות האש שלה. ההתקנה תהיה ע”י ברגי ג’מבו. ההמלצה הגורפת היא להתקין אותה לקיר או לרצפת בטון ולא לקיר לבנים. בקיר לבנים יכולה להיות בעיה של סכנת שליפתה מתוך הקיר, זאת לעומת קיר בטון.

סנן לפי מחיר