מחזירי דלתות

מצא את מחזיר הדלת המושלם עבור הצרכים שלך בחנות המקוונת שלנו. אנו מציעים מבחר רחב של סוגרי דלתות איכותיים, עמידים, אמינים וקלים להתקנה. קנה עכשיו והבטח את הבטיחות והנוחות של הדלתות שלך עם המוצרים המובילים שלנו.

מחזיר דלת הידראולי

סוגר הדלת ההידראולי מבוסס על עקרון הבוכנה ההידראולית – בוכנת שמן, ופועל באמצעות וויסות הבקרה על פי פעולת שסתומי הבקרה ועל פי רמות כוח סגירה כדוגמת EN-1 EN-2 EN-3 EN-4 EN-5 EN-6 משקל דלת ,רוחב דלת ותקן EN1154.

בחירת סוגר הדלת ההידראולי נקבע  על פי קריטריונים שוניםכגון:

 רוחב ומשקל הדלתתנאים סביבתיים,

 תנאי אקלים וביצועים נדרשים.

כוח סגירה
משקל דלת

מקסימלי

(Kg)

רוחב דלת

מקסימלי

(mm)

מומנט

סגירה

 (Nm)

(0-4 )

דרגת

הסוגר

ההידראולי

20 750 9 EN1
40 850 13 EN2
60 950 18 EN3
80 1100 26 EN4
100 1250 37 EN5
120 1400 54 EN6
160 1600 87 EN7 

המדריך האולטימטיבי לסגירת דלתות: כל מה שאתה צריך לדעת

מבוא: הבנת החשיבות של סוגרי דלתות בהבטחת בטיחות ואבטחה

בעולם של היום, בטיחות וביטחון הפכו לדאגות עיקריות עבור אנשים ועסקים כאחד. היבט אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו של הבטחת בטיחות הוא תפקודם התקין של סוגרי דלתות. סוגרי דלתות ממלאים תפקיד מכריע בשליטה על מהירות הסגירה ועוצמתן של דלתות, ומונעים מהן להיסגר או להישאר פתוחות ללא כוונה. ישנם סוגים שונים של סוגרי דלתות הזמינים בשוק, כולל אפשרויות הידראוליות, פנאומטיות ואלקטרומכניות. לכל סוג תכונות ויתרונות ייחודיים משלו, העונים על דרישות וסביבות שונות. הבנת החשיבות של סוגרי דלתות חורגת רק מנוחות. הם חיוניים לשמירה על סביבה מאובטחת על ידי מניעת גישה בלתי מורשית, הפחתת הסיכון לתאונות הנגרמות על ידי דלתות הנפתחות או נסגרות בפתאומיות, והגברת אמצעי בטיחות האש. על ידי השקעה בסוגרי דלתות איכותיים והבטחת התקנה ותחזוקה נאותים שלהם, אנשים ועסקים יכולים לשפר באופן משמעותי את הבטיחות והאבטחה הכללית של המקום שלהם. חשוב להכיר בכך שסוגרי דלתות אינם רק אביזרים אלא רכיבים חיוניים התורמים ליצירת סביבה בטוחה לכולם.

סוגי סוגרי דלתות והיישומים שלהם

בעולם סוגרי הדלתות ישנם סוגים שונים הנותנים מענה ליישומים שונים. הבנת הסוגים הללו והשימושים הספציפיים שלהם יכולה לעזור לך לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע לבחירת סוגר הדלת המתאים לצרכים שלך. סוגרי דלת עיליים הם אחד הסוגים הנפוצים ביותר, שכן הם מותקנים על פני הדלת והמשקוף. הם צדדיים ומתאימים למגוון רחב של יישומים, ממגורים ועד למסחר. סוגרי דלתות נסתרים, לעומת זאת, מציעים פתרון דיסקרטי יותר. כפי שמרמז שמם, הם מוסתרים בתוך הדלת או המסגרת, ומספקים מראה חלק מבלי לפגוע בפונקציונליות. סוגרים אלה משמשים לעתים קרובות בפרויקטים אדריכליים מתקדמים שבהם האסתטיקה משחקת תפקיד מכריע. סוגרי דלתות עיליים מותקנים בדרך כלל בחלק העליון של הדלת והמסגרת. הם מספקים בקרת סגירה אמינה ונמצאים בדרך כלל בבניינים מסחריים כגון משרדים, בתי ספר ובתי חולים. ההגדרות המתכווננות שלהם מאפשרות התאמה אישית על סמך גורמים כמו זרימת תנועה ומהירות סגירה רצויה. סוגרי קפיצי רצפה מציעים יישום ייחודי שכן הם מותקנים בתוך הרצפה שמתחת לדלת. סוג זה של סוגר נמצא בשימוש נפוץ בדלתות כבדות או באלה עם דרישות מיוחדות כגון דלתות מדורגות אש או דלתות זכוכית. סוגרי קפיצי רצפה מספקים שליטה מצוינת על דלתות גדולות או כבדות תוך שמירה על פעולה חלקה. על ידי הבנת סוגים שונים אלה של סוגרי דלתות והיישומים שלהם, אתה יכול לבחור בביטחון את אחד המתאים לצרכים הספציפיים שלך – הבטחת בטיחות, נוחות ופונקציונליות בכל סביבה.

– סוגרי דלתות על פני השטח: אידיאליים עבור מבנים מסחריים ואזורי תנועה עתירי תנועה

סוגרי דלתות על פני השטח הם הבחירה האידיאלית עבור מבנים מסחריים ואזורי תנועה עתירי תנועה. אחד היתרונות העיקריים בשימוש בסגירי דלתות עיליים הוא יכולתם לספק סגירה והיצמדות מבוקרת של דלתות, תוך הבטחת בטיחות וביטחון. התקנת סוגרי דלת הידראוליים מותקנות עילי מציעה מספר יתרונות. ראשית, הם עמידים מאוד ויכולים לעמוד בשימוש כבד בסביבות עמוסות. זה הופך אותם למושלמים עבור מבנים מסחריים שבהם דלתות נפתחות ונסגרות כל הזמן. בנוסף, סוגרי דלת עיליים מספקים פעולת סגירה חלקה ומבוקרת, ומונעים מדלתות להיסגר או להישאר פתוחות ללא כוונה. זה לא רק משפר את הבטיחות אלא גם עוזר לשמור על סביבה פנימית נוחה על ידי מזעור הטיוטה. יתר על כן, סוגרי דלתות עיליים הם מגוונים מבחינת אפשרויות ההתקנה. ניתן להרכיב אותם בקלות על סוגים שונים של דלתות, כולל עץ, מתכת או זכוכית. גמישות זו מאפשרת שילוב חלק בעיצובים אדריכליים שונים מבלי לפגוע בפונקציונליות. לסיכום, סוגרי דלתות עיליים מציעים יתרונות רבים עבור מבנים מסחריים ואזורי תנועה עתירי תנועה. העמידות שלהם, פעולת הסגירה המבוקרת והרבגוניות שלהם הופכים אותם לבחירה אידיאלית להבטחת בטיחות ונוחות בסביבות כאלה.

– סוגרי דלתות סמויים: מושלם לשמירה על אסתטיקה בחללי מגורים ומסחר

סוגרי דלתות סמויים הם הפתרון המושלם לשמירה על אסתטיקה בחללי מגורים ומסחר כאחד. עם העיצוב הנסתר שלהם, הם מציעים מראה חלק ונקי מבלי להתפשר על פונקציונליות. אחד היתרונות העיקריים של סוגרי דלת עיליים סמויים הוא יכולתם להישאר סמויים מהעין. בניגוד לסוגרי דלתות מסורתיים שיכולים להיות מסורבלים ופולשניים, סוגרים סמויים מותקנים בדיסקרטיות בתוך הדלת או המסגרת, ומרחיקים אותם מהעין. יתרון נוסף הוא המנגנון ההידראולי שלהם, המבטיח סגירה חלקה ומבוקרת של דלתות. זה לא רק מונע טריקה אלא גם מאריך את תוחלת החיים של הדלת על ידי הפחתת בלאי. בנוסף לסגירים סמויים עיליים, ישנם גם סוגרי דלתות הזזה נסתרים זמינים. מכשירים חדשניים אלו מספקים פתרון אלגנטי ומינימליסטי לדלתות הזזה, ומאפשרים להן להיסגר בצורה חלקה ללא כל חומרה נראית לעין. בין אם מדובר בחלל מגורים או מסחרי, סוגרי דלתות סמויים מציעים שילוב אידיאלי של אסתטיקה ופונקציונליות. הם מאפשרים לדלתות להשתלב בצורה חלקה עם הארכיטקטורה שמסביב תוך הבטחת סגירה אמינה ומבוקרת לבטיחות ונוחות משופרים.

– סוגרי דלתות עיליים: בשימוש נפוץ במבנים מסחריים ובחללים ציבוריים

סוגרי דלתות עיליים הם מאפיין נפוץ במבנים מסחריים ובחללים ציבוריים, המספקים נוחות, בטיחות וביטחון. התקנת דלתות הידראוליות עיליות מבטיחה סגירה חלקה ומבוקרת, מונעת טריקה או תנועות פתאומיות שעלולות לגרום לנזק או לפציעה. בפרט, סוגרי דלתות בדירוג אש עילית ממלאים תפקיד מכריע בשמירה על תקני בטיחות אש. סוגרים אלו נועדו לסגור אוטומטית דלתות בדירוג אש במקרה של שריפה, ולסייע בבלימת התפשטות הלהבות והעשן. סוג נוסף של מקרוב עילי שצובר פופולריות הוא הקיר הידראולי נסתר עילי. סוגרים אלו מוסתרים בתוך מסגרת הדלת או הכותרת, ומציעים מראה אלגנטי ויעיל תוך מתן שליטה אמינה בדלת. בין אם זה לשימוש כללי או יישומים ספציפיים כמו בטיחות אש או שיקולים אסתטיים, סוגרי דלתות עיליים הם מרכיב חיוני בהבטחת הפונקציונליות והאבטחה של מבנים מסחריים וחללים ציבוריים.

– סוגרי דלת קפיצי רצפה: מתאים לדלתות כבדות וכניסות זכוכית

סוגרי קפיצי רצפה הם הפתרון