פריצה לבתים ולביתי עסק בירושלים
דרג מוצר זה

פריצה לבתים ולביתי עסק בירושלים

"החתול המטפס" בירושלים.
משנות ה60-70 ועד תחילת 2009 התבצעה פריצה לבית או לבית עסק כול 8 עד 12 שניות הכתבות אזעקה סירנהבעיתונים המקומיים הזהירו מפני "החתול המטפס" והכניסו לחרדות את כול תושבי ירושלים,לא פעם הוזמנו למסדר זיהוי כדי לזהות את הפורץ רק כדיי לגלות שהיה בן השכנה או בן משפחה שידעו פרטים על הקורבנות ממקור ראשון.
בחלוף השנים כשהטכנולוגיה תפסה מקום חשוב בחיינו הפכו הפורצים למתוחכמים יותר ושקטים יותר.
לנו לא נותר אלא להגן על עצמינו במערכות אבטחה מתאימות למטרה ולצורך.
הכאב ראש בנסיון למצוא מערכת מתאימה הן למטרה וגם שתהיה כלכלית בתוך אוקיינוס חברות וסוכני המכירות PowerG מערכת אזעקה אלחוטיתבתחום המציפים את השוק במצלמות ומערכות אבטחה הנרכשות בדרך כלל מעבר לים במדינות כמו סין וקוריאה בפרוטות ונמכרות באלפי שקלים לצרכן גורם לבלבול גדול ומסע מפרך בדרך לרכישת מערכת מתאימה.
סוגי המצלמות,מעגל סגור,dvr מערכת הקלטה דיגיטלית fps תמונות בשניית צילום vmd גילוי תנועה בווידאו  DSA-Dvr Stand Alone מערכת צפיה והקלטה based pc מערכת מבוססת מחשב,כרטיס הקלטה,מצלמת כרטיס,מצלמת כיפה,מצלמת צינור,מצלמת גוף,מצלמת תנועה,מצלמת ir אינפרא אדום,כול האיפורמציה הזאת לא תעזור לכם במיוחד ורק תגרום לכם לבסוף לבחור לפי העלות יקר או זול שלא בהכרך תיתן לכם מענה הנכון ותותיר אתכם עם סתם מערכת צילום פשוטה שלא תגן עליכם ועל רכושכם כלל.

שאלת השאלות לפני שרוכשים מצלמות אבטחה או מערכת מתאימה היא מהו הצורך?

מעקב,הרתעה,שליטה,או אבטחה כוללת.

האם אתם רוצים להגן על ביתכם כבר מבחוץ או רק מבפנים,האם לרגל אחר הילדים ועוזרת הבית אשר מטפלת גם פריצה לבתים ולביתי עסק בירושליםבהוריכם הסיעודיים או הגנה על רכושכם אשר מוסתר בבית.

היום כבר אין את "החתול המטפס" הוא מזמן כבר הפך "לחתול הביוני" מבין יותר,חכם יותר,ומסוכן יותר,הצורך להגן על רכושכם וחייכם היום הפך לבסיסי וחשוב לשקט הנפשי שלכם לנהל חיים נטולי חרדות ופחדים גם מכיוון זה.

אצלנו ב ZBM מערכות אבטחה ניתן לכם מענה אידיאלי לצורך מבלי לנפח לכם את המח עם מידע מיותר,נמליץ לכם על חיבור המערכות במקומות פרקטיים והסתרתם באזורים אפקטיביים כך שתרגישו באמת מוגנים במקום שתהפכו לבוגרי תואר ראשון בתחום אשר עתידים לפגוש "בחתול הביוני" אשר מזמן כבר סיים תואר שני ובדרך לדוקטורט ופרופסורה כפורץ.

ZBM מערכות צעד אחד לפני כולם.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה עם יועץ מיגון

מלא את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם


השאר תגובה

שמירת עגלת קניות
העגלה שלך תישמר ותקבל לינק באמצעותו תוכל לגשת לעגלה בכל עת
אחורה שמירת עגלת קניות
תוכל לשלוח לעצמך (או לחברים) את העגלה ולשחזר אותה במהירות בכל עת שתרצה
נשלח בהצלחה