מערכות אזעקה בירושלים

house-protected-by-surveillance-system-with-alarm-connected-to-cellphone (1)הגנה על ביתנו הפרטי או בית העסק שלנו היא אחד הדברים שכולנו דואגים להם על בסיס קבוע. כשאנחנו לא נמצאים בביתנו או בבית העסק שלנו, תמיד קיימת סכנת פלישה של גורמים זרים לתוכם שרוצים להזיק לרכוש וגרוע מזה – לאנשים.
מעבר לכך, גם כשאנו ישנים בביתנו בנחת, ישנה סכנת פלישה למרחב הפרטי שלנו שהיא סיוט עבור אנשים רבים. במקרים הללו, חשוב שיהיו לכם מערכות אבטחה שונות במעונכם הפרטי וגם בבית העסק או המוסד בו אתם עובדים שיכללו מנעולים חשקים, מצלמות אבטחה וגם מערכות אזעקה.


 

alarm-system-with-passwordמהן בדיוק מערכות אזעקה?
מערכות אזעקה, כפי ששמן מרמז, אלו מערכות מתקדמות עם נעילה על ידי סיסמא, קוד או מפתח מיוחד שלא מאפשרות כניסה לשטחים מסוימים בלעדיהם. אם קורה מקרה שבו אדם שלא אמור להיכנס לשטח מסוים מנסה לעשות זאת, המערכת תבחין במתרחש ותשלח אזעקת חירום.
לאזעקה הזו יש שני תפקידים מרכזיים, כשהאחד הוא להרתיע את האדם הפולש באמצעות האזעקה החזקה שצורמת לאוזניים ומבריחה אותו. המטרה השנייה היא לשלוח התראה למוקדי בקרה וחירום שערוכים למקרים הללו, ויכולים להגיע למקום בו נשלחה האזעקה כדי לראות מה מתרחש. במקרים זה אכן קורה, כוחות הביטחון יוכלו לטפל בפולש ולמנוע ממנו לנסות לעשות את מה שהוא רצה.


ZBM – זד. בי. אם מערכות אבטחה ותקשורתהיכן תרכשו מערכות אזעקה?
כיום יש בשוק מגוון גדול של מערכות אזעקה שניתן להתאים לבתים פרטיים, עסקים ומוסדות שונים. מערכות רבות כאלו הן אלחוטיות ועוזרות לאבטח את כל החלל שהן אמורות להגן עליו. על מנת שזה אכן יקרה, עליכם לוודא שאתם רוכשים מערכות אזעקה במקום מוסמך שמתמחה בנושא, כמו חברת זד. בי. אם מערכות.
אצלנו בחברה תוכלו למצוא מגוון מערכות אזעקה שעומדות בתנאים המחמירים ביותר, ואנו גם נתקין אותן עבורכם בכל מקום שתרצו, כמו מערכות אזעקה בירושלים למשל. אנו בזד. בי. אם עובדים עם המגזר הפרטי, העסקי וגם הציבורי, כך שהפיתרון לבעיות האבטחה שלכם נמצא אצלנו.
מערכות אזעקה עוזרות לנטרל פולשים ולמנוע מהם לבצע את מה שהם תכננו לעשות. עם מערכות האזעקה של חברת זד. בי. אם, אתם תרגישו בטוחים בכל עת, בין אם אתם נמצאים במבנה שדורש אבטחה ובין אם לא.

0